REI Projects op studiedag FIRESA: focus op kennis, praktijk en correct uitgevoerde brandwerende doorvoeringen

Op donderdag 11 september nam REI Projects actief deel aan de studiedag van FIRESA, in samenwerking met PFPA en KU Leuven. Meer dan 140 professionals uit de bouwsector kwamen samen rond één belangrijk thema: innovatieve oplossingen voor brandwerende doorvoeringen. Een onderwerp waar wij als REI Projects al jaren dagelijks mee bezig zijn, op de werf én in het kennisveld.

Onze rol tijdens de studiedag

Als expert in passieve brandbeveiliging waren wij aanwezig met een eigen stand én pitchmoment. We toonden hoe REI Projects projecten begeleidt van analyse tot oplevering, met een focus op:

  • gecertificeerde materialen die voldoen aan de geldende normen;
  • een correcte uitvoering met oog voor detail;
  • een grondige kwaliteitscontrole achteraf.

Tijdens de pauzes en het netwerkmoment gingen we in gesprek met aannemers, bouwheren, installateurs en studiebureaus over hun concrete vragen rond brandwerende doorvoeringen. Van advies tot uitvoering: we tonen graag hoe wij als partner het verschil maken.

Panelgesprek met Filip Franckaert

Eén van de inhoudelijke hoogtepunten van de dag was het panelgesprek ‘Brandwerende doorvoeringen: van laattijdige last tot goed geregeld’, waar onze bestuurder Filip Franckaert in dialoog ging met Miet Cras van Jensen Hughes. Hun gesprek maakte duidelijk hoe belangrijk het is om brandwerende doorvoeringen vanaf de ontwerpfase correct aan te pakken. Wanneer alle partners tijdig betrokken zijn, worden fouten en vertragingen vermeden en wordt brandveiligheid een vanzelfsprekend onderdeel van het bouwproces.

Dat sluit perfect aan bij de visie van REI Projects: brandveiligheid moet niet aan het eind van de rit opgelost worden, maar integraal deel uitmaken van het bouwtraject. Wij helpen opdrachtgevers, aannemers en studiebureaus om dat in de praktijk waar te maken!

Op zoek naar een betrouwbare partner voor brandwerende doorvoeringen in jouw project?
Neem vrijblijvend contact op met REI Projects. We denken graag met je mee!

nood aan onze oplossingen?

Soms is het interessant om verder te denken dan wat de wetgeving vraagt, REI projects helpt jou daar graag mee. Neem contact met ons op of bekijk onze referenties.

Nood aan een van onze brandveilige oplossingen?